B.U.J.

Pirkumu iespējams apmaksāt, izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu risinājums Klix:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

Nē. Šādu iespēju šobrīd nenodrošinām.

Jā! Noformējot pasūtījumu, ievadi dāvanu kartes kodu tam paredzētajā logā un tavas dāvanu kartes summa tiks atskaitīta no kopējās groza summas.

Standarta  preču piegādi nodrošinām 2-7 darba dienu laikā, atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja. Tomēr ir jāņem vērā, ka dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks (norādīts attiecīgās preces aprakstā) un piegāde var notikt vēlāk.

Tiklīdz prece būs nodota piegādes pakalpojuma servisam (DPD vai Omniva), Tu saņemsi e-pastu ar pakas izsekošanas kodu.

Iespēju robežās cenšamies nodrošināt maksimāli ātru pasūtījuma piegādi. Protams, ir jāņem vērā, ka Covid-19 situācijas, kā arī svētku laikā piegāde var kavēties līdz pat 5 darba dienām.

Visticamāk tavas izvēlētās preces izmēri neatbilst pakomātu izmēram. Tādā gadījumā tu vari izmantot kurjera pakalpojumus.

Dažreiz preces tiek pārvadātas no dažādām noliktavām, tādēļ tās var ierasties pie mums dažādos laikos. Ja pasūtījumam bija jābūt piegādātam vienā reizē, tad sazinieties ar mums elektroniski: info@pikimo.lv , aprakstiet situāciju un norādiet savu pasūtījuma numuru.

Lai atceltu pasūtījumu, zvani mums: +371 28605844 vai raksti uz e-pastu: info@pikimo.lv. Neaizmirsti norādīt pasūtījuma numuru!

Lūdzu, informē mūs, rakstot uz e-pastu info@pikimo.lv, norādot pasūtījuma numuru un pievienojot preces fotogrāfijas.

30 dienu laikā pēc preces saņemšanas Tu vari mums atgriezt savu iegādāto preci. Sīkāka informācija: preču atgriešana.

Svarīgi! Prece, kuru atgriez, nedrīkst būt bojāta.